Sudut Khidmat Pengisian Jawatan Kosong

Sila Klik di link berikut untuk kemaskini Jawatan Kosong yang perlu diisi di Majlis Perbandaran Pulau Pinang (MPPP)

http://www.mppp.gov.my/web/guest/jawatan_kosong

Portal ADUAN RASMI Kerajaan Negeri Pulau Pinang (ePintas)

Sila layari di link berikut untuk Sebarang Aduan mengenai perkhidmatan di negeri Pulau Pinang . Klik di [SINI]


Media Terkini Pakatan Rakyat [klik pada logo untuk terus ke laman web]


Saya mengenali Anwar Ibrahim sejak 25 tahun yang lalu. Ketika itu Anwar adalah presiden Abim.

Apabila Anwar menyertai kerajaan, hubungan kami masih akrab. Setelah Anwar difitnah dan dipenjarakan, saya sering mendoakan agar beliau tabah dan tidak mengalah. Sekarang beliau adalah harapan kepada rakyat yang mencintai keadilan dan kemanan sejagat.

Saya minta tuan-tuan dan puan-puan agar bersama-sama Anwar Ibrahim untuk mengangkat martabat kemanusian yang meletakkan keadilan dan prinsip Islam sebagai asas perjuangan.”

- Prof. Dr. Yusuf Al-Qaradawi , 19 Disember 2009


Kami Arus Perjuangan ~ lagu rasmi KeADILan

Memori Reformasi ~ blogger SharpShooter..

selamatkan malaysia...

Tahniah MaT MonGGoL... 1ApCo

Tahniah MaT MonGGoL... 1ApCo

keADILan Untuk Semua...

keADILan Untuk Semua...

Mar 28, 2020

Hari ke - 9 PKP : Sumbangan kepada penduduk setempat diteruskan









Hari ke - 9 PKP -: Sumbangan barangan keperluan asas oleh Adun Batu Uban YB Kumaresan Aramugam diteruskan kepada penduduk Kadun Batu Uban seperti di Bukit Gambir, Lorong Sg Dua,  Lip Sin, Taman Brown dan Lebuh Nipah.

Kami juga perlu mematuhi arahan Perintah Kawalan Pergerakan dan hanya 2 org dibenarkan untuk petugas.

Sumbangan ini terhad maka, golongan yg betul-betul susah diberikan keutamaan tanpa mengira bangsa, agama dan fahaman politik.

Sumbangan makanan kepada staf Klinik Kesihatan (frontliners) juga diteruskan.

Sekiranya ada penduduk di Kadun Batu Uban memerlukan bantuan untuk tempoh kawalan pergerakan ini boleh menghubungi Pusat Khidmat Adun Batu Uban:

En. Cheah        0164805452
En.  Parthiban 0195550669

atau berhubung dengan MPKK kawasan anda:

Tmn Lip Sin      : En. Ngo 0174782238
Sg Dua              : En. Zul 01114726559
Tmn Brown      : Pn. Prema 0125184497
Batu Uban        : En. Faizal 0175384663
Tmn Pekaka    : En. Kelvin 0125290228
Bukit Jambul   : En. Puad 0124471196

Kami juga sangat mengalu-alukan sekiranya ada yang yang sudi untuk menderma barangan dapur ,makanan, topeng muka, dan sanitizer kepada kami untuk diedarkan kepada Petugas ‘FRONT LINE’ serta golongan yang paling terkesan di kawasan KDUN Batu Uban ini boleh berhubung dengan nombor di atas.

Terima kasih

#batuubanN35
#harapanbatuuban
#PenangLawanCovid19
#stayathome
#dudukdirumah
#kamiprihatin
#KeADILanBayanBaru

https://www.facebook.com/581605132206165/posts/1043397122693628/?d=n
Related Posts with Thumbnails